Wygodny, łatwy dostęp na Malcie

Morze Śródziemne to jeden z najczęściej odwiedzanych destynacji turystycznej, Malta. To może luksusowe wakacje na Malcie lub tanie wycieczki dołączone, są gwarantowane grand czasu z doświadczeniem. Co roku około 1,2 mln turystów odwiedza wyspy. Do czasu szczyt sezonu w rolkach liczba turystów jest trzy razy więcej niż miejscowi. Wzrost przyjazdu turystów wynika z wielu czynników, takich jak pojawienie się luksusowe hotele, piękne piaszczyste plaże i innych światowej klasy turystycznej.

W ostatnich latach Malta ma sam sprzedawany jako podstawowe miejsce dla turystyki medycznej. Region jest dość poważny, na to, a nawet prywatnych dostawców są podając rękę w rozwoju przemysłu. Zwolenników turystyki medycznej są głównie z Wielkiej Brytanii. Rada turystyki, na Malcie, jednak chce rozszerzyć swój rynek do Stanów Zjednoczonych, Dalekiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Malta destynację turystyczną jest jego transport. Nawet jeśli to jest mała wyspa, system transportu publicznego w Malta jest jednym z najbardziej efektywnych na świecie.

Malta jest sieć dróg jest obszerny. Istnieje około 2 254 km dróg w całej wyspy. Około 1,972 kilometrów sieci drogowych zostały wygładzone. Pozostałe części tych dróg może być nieutwardzonych, ale są nadal dostępne z wykorzystaniem pojazdów terenowych.

* To jest zaskakujące, aby pamiętać, że biorąc pod uwagę niewielki rozmiar na Malcie, ma bardzo wysoki poziom eksploatacji samochodu. Własności samochodu na wyspie w rankingu jako czwarty najwyższy w całej Unii Europejskiej. Zarejestrowanych samochodów dotarł do ponad 180.000 w 1990, i liczba ta stale rośnie. To około 582 samochody na kilometr kwadratowy!

* Coraz wokół wyspy Malta jest łatwe. Można przejechać autobusem, jest to główny środek transportu publicznego. W 1905 roku autobusy zostały wystawione co przeszli ogromne odbudowy i rehabilitacji przez 2011. Samozatrudnionych kierowców, którzy następnie jechaliśmy własne pojazdy były oferowane do jazdy dla pojedynczej firmy za pośrednictwem publicznego przetargu. Arriva Malta był przetarg publiczny i jest teraz na wyspie podstawowy autokarowy. Floty autobusów około 264 są własnością Arriva. Arriva prowadzi również 2 małe autobusy kursujące na trasach wewnątrz rozwody. Kursują dzień i noc.

* Malta kiedyś kolejowy, który podłączony Limassol i Valletta via Mdina w latach 1883-1931. Kolejowej został ostatecznie zamknięty po powstaniu nowoczesne elektryczne tramwaje i autobusy. Dworce kolejowe nie były nawet w operacji przed 2 wojny światowej; szyny są od dawna następnie rozebrany.

* Międzynarodowy Port lotniczy Malta funkcje jako koncentrator powietrza na całej wyspie jako turystów pochodzących z innych krajów ziemi tam. Podczas II wojny światowej, Royal Air Force wykonane używać lotniska jako ich bazy. Znajdowały się lądowisko dla helikopterów w pobliżu obszaru, ale została ona podjęta apart w 2006 roku. W Xewkija wybudowano nowe lądowisko dla helikopterów. Dwa mniejsze lądowisk serwujemy jak terminale do prywatnie użytkowanych samolotów od dawna dezaktywować. Jeden z nich, Ta’ Quali, jest teraz domem stadion, park narodowy i Muzeum Lotnictwa Malta. Muzeum jest rajem dla miłośników samolotów, ponieważ jest wyposażony w prawdziwe huragany, Spitfire i innych samolotów II wojny światowej 2.

* Istnieją trzy ogromne przystanie na głównej wyspie, wszystkie naturalne dzięki wyjątkowej lokalizacji na Malcie. Po pierwsze Grand Harbor oferuje terminalu statków wycieczkowych i dużą liczbę doków. Po drugie Marxsamxett Harbor oferuje szereg przystanie dla prywatnych jachtów. Wreszcie w porcie Marsaxlokk zajmuje się statki.