Cruise Malta – krótkie wakacje na Malcie

Lokalizacja Malty w centrum Morza Śródziemnego przez wieki został ustanowiony jako ważny port dla połączenia. Zostały wykorzystane i podjęte zaletą od prehistorii do daty jego naturalnych portów i doświadczonych żeglarzy. W rzeczywistości w ciągu ostatnich lat, wycieczkowych obejmowały Malta jako jeden z najlepszych miejsc w Europie, odwiedzając przez cały rok, tyle tak, że Malta ma przyznane Seatrade Insider Award 2008 jako miejsce docelowe roku.

Baszt nakładające historycznych, które należy ująć portu są pierwszej scenie podejmowane przez pasażerów. Ta scena gościł ponad 250 statków wycieczkowych w roku, a ponad 400 000 pasażerów chętni do zejścia na ląd i odkrywania naszej pięknej Wyspy Maltańskie, jeśli tylko na jeden dzień. Grand Harbour jest w Europie największy naturalny port i z zadowoleniem przyjmuje dużą liczbę statków wycieczkowych, jako port zawinięcia, przeglądów i konserwacji, a także przenoszenie domu. Dziś Valletta Port jest jednym z dziesięciu najlepszych portów rejs w regionie śródziemnomorskim Western.

Valletta – stolicy Malty

Mając na uwadze, że niektóre Centra miast są często znajduje się mil od portu i tym samym wymagają pewien znaczna kwota od czas podróży, stolicę Malty, miasto Valletta jest w odległości spaceru od Valletta waterfront, pozwalając na pasażerów do zwiedzania na luzie! Valletta jest światowego dziedzictwa UNESCO oraz centrum teatr, historia, życie kawiarni, winiarni i zakupy. Jeśli nie zamierzasz spacerem do centrum, nowy terminal Valletta Waterfront Cruise jest sama w sobie pokrywane kompleksowej obsługi, przy czym statki wycieczkowe i ich pasażerów można znaleźć wszystkie ich potrzeby; zameldowanie i bagażu, noszenie, sklepów bezcłowych, informacji turystycznej, żywności i napojów, centrów handlowych, usługi transportowe i autobusami.

O Malcie

Dzięki niewielki rozmiar na Malcie można zobaczyć dużo kiedy zatrzymując się cruise liner. Goście mogą zarezerwować rozmaite wycieczki z przewodnikiem do trzech miast (Vittoriosa i Senglea, Cospicua), Valletta, średniowieczny „cichego miasta” miasta Mdina lub prehistoryczne świątynie. Można również odwiedzić rzemiosła wieś w Ta’ Qali. Jeśli stop nad pozwala na całodniową wycieczkę, odwiedzający mogą również wystąpić małe siostry spokojnej wyspie Gozo. Wielu odwiedzających cruise są często tak zachwycony z Malty, że w ciągu kilku miesięcy wracają na dłuższy pobyt w celu zbadania, maltański-kultura i sposób życia.

Podczas rejsu rozpoczyna się lub kończy się na Malcie, to byłby świetny pomysł, aby pobyt na kilka dni w centrum Hotel na Malcie w celu zbadania, co wyspy mają do zaoferowania. Wyspy Maltańskie oferuje duży wybór 5- i 4-gwiazdkowe hotele, nie wspominając o zróżnicowane sklepów, zakrojoną na szeroką skalę kuchni, zabytków i archeologii, spa i sportowe udogodnienia, a także dużo rozrywki i życie nocne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *