Chcesz uniknąć rodzinnych wakacji w Europie? Udaj się na Maltę

malta

Jednym z najmniejszych krajów w Europie, Malta to wyspiarski kraj położony pomiędzy Sycylią a Afryką. Faktycznie, w dniu naszego przyjazdu świętowali 50 lat niepodległości z Anglii. Było to nieoczekiwanie, ponieważ książę William przebywał na moim lotnym lotnisku Malta z Londynu do Valletta, stolicy. Najbardziej ekscytujące 2,5 godziny dla wszystkich na tej płaszczyźnie!

malta

Malta ma swój własny język, maltański, arabski, łaciński i włoski. Kraj może być fizycznie mały, ale mają szeroką historię starożytnych i nowoczesnych do zwiedzania jako gościem. To nie jest odwodniona wersja jakiejkolwiek innej części Europy.

Sam fakt sprawia, że podróż do Malty jest warta. Powinieneś zabrać ze sobą dzieci? Nie miałem ze mną tej podróży, ale odkryłem kilka świetnych powodów, dla których Malta powinna znajdować się w Twoim rodzinnym wykazie podróży:

Egzotyczne Doświadczenie Podróży w Europie

Malta jest egzotyczna. Niektóre z architektur przypominały mi o Afryce Północnej, a suchy krajobraz przypominał mi Bliski Wschód. Ale Malta jest w Europie ze wszystkimi powiązanymi świadczeniami turystycznymi. Jest politycznie stabilny, bezpieczny, czysty, wszyscy mówią po angielsku, a ludzie są niewiarygodnie ciepli i przyjaźni. Dzieci mają okazję doświadczyć zupełnie innej kultury w bezpiecznym i łatwym do podróży środowisku.

Unikalne, historyczne znaczenie historyczne

Malta

Od chronionych przez UNESCO unikatowych prehistorycznych świątyń po tunele wojenne z czasów II wojny światowej, strategiczne położenie Malty między dwoma kontynentami doprowadziło do powstania historycznych miejsc w całym narodzie wyspy. Rodziny mogą zwiedzać fascynującą historię starożytności i nowoczesności w obłąkliwie małym obszarze geograficznym.

Zwiedzanie + Przygoda + Wakacje na plaży

Malta składa się z trzech trudnych wysp: Malta, Gozo i Comino. Aktywne przygody zarówno w wodzie, jak i poza nią są tu popularne i obejmują piesze wędrówki, jazdę na rowerze, żeglowanie, spływy kajakowe, wędkowanie, nurkowanie i nurkowanie z rurką. Coraz więcej biur agencji turystycznych przygód, takich jak Gozo Adventures, które prowadzą zajęcia i obsługują całą logistykę.

Linia brzegowa jest skalista, ale jest kilka piaszczystych plaż, a także porty z obszarami zamkniętymi do pływania. Dzieci w każdym wieku grają na ciepłych wodach Malty. Nie chciałbym wyjechać na Maltę tylko na plażę, ale mając miejsce na rozległe przestoje rodzinne, oprócz kulturalnych i aktywnych przygód, jest z pewnością dużym celem podróży.

Korzyści z podróży zagranicznychmalta

Jest coś o podróży do obcych miejsc, które łączą rodziny. Chyba, że to Monte Carlo i idziesz tam, aby wygrać wszystkie swoje pieniądze. To może nie skończyć się za dobrze dla ciebie i na pewno nie możesz zabrać tam swoich dzieci. Jednym z powodów, dla których witryny takie jak ruletka online za darmo są tak popularne wśród rodziców.

Im więcej miejsca przeznaczenia czuje się inaczej, tym więcej rodzin łączy siły, aby poznać nieznaną jednostkę rodzinną. Malta czuje się obca – krajobraz, język i architektura przyczyniają się do bardzo silnego poczucia bycia w odległym miejscu, a to tylko kilka godzin od wszystkich kosmopolitycznych centrów Europy.

Nasza wycieczka prasowa obejmowała małą grupę blogerów z różnych krajów; my ciągnęliśmy razem w różnych punktach w podróży jak rodzina. Ta więź jest zabawna, ekscytująca, a nawet, gdy związana jest z frustracją, poczucie współżycia nie jest czymś, co dostajemy w naszym codziennym życiu.